Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
Oportunitat 175.000 € Avisa´m si baixa

Pis a Concheiros - Fontiñas Santiago de Compostela

COSTA DO VEDOR

  • 107 m2
  • 3 hab.
  • 2 banys
  • 1.636 €/m2

Amplo e luminoso piso en Costa do Vedor

POSIBILIDADE DE ALUGAR PRAZA DE GARAXE NO MESMO EDIFICIO.

XUBIAL INMOBILIARIA pon á venta esta vivenda, chea de luz natural, e con 100m2 útiles de superficie. NON TEN CALEFACCIÓN. (si que ten a instalacións para poder engancharse ao gas natural)

Trátase dunha SEGUNDA PLANTA SEN ASCENSOR, e SEN GARAXE. Vivenda con moitas posibilidades, xa que conta con moita superficie para facer dela o teu fogar ideal.

Situada na COSTA DO VEDOR, moi preto da AVENIDA DE LUGO, está a un paso de todo.

Conta con 3 amplans habitacións, baño, aseo, ampla cociña, zona de almacenaxe e unha amplísima galería orientada ao oeste. Xa vos dixemos que a vivenda tiña moita luz?

Non deixes pasar esta oportunidade, e contáctanos para unha cita sen compromiso.

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 107 m2
  • 2 banys

Característiques generals

  • Any construcció 1969
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 50345000000272

Ubicació

Concheiros - Fontiñas COSTA DO VEDOR

Navega pel mapa fent clic a sobre
175.000 € Preu de l´anunci
2.915 €/m2€/m2 población
1.636 €/m2€/m2 de l´anunci
44% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Santiago de Compostela
 

Contactar Xubial Inmobiliaria

Referència de l´anunci habitaclia/A204:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…