Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
250.800 €
Avisa´m si baixa
Pis amb calefacció a Teià
Característiques principals
- 70 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 3.583 €/m2
Informació detallada
Piso Ocupado !!!
Oportunidad sólo para inversores. El activo se encuentra OCUPADO. Debido al estado ocupacional del activo, no se pueden realizar visitas al mismo. Piso de segunda mano en venta situado en Teià (Barcelona). Cuenta con una superficie de 69 m² distribuidos en 2 dormitorios y 1 baño. Se localiza en la planta primera de un edificio residencial y en sus inmediaciones dispone de todo tipo de servicios. Tiene buena comunicación tanto por transporte público como por transporte privado. [IW]
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 70 m2
- 1 bany
- Traster
Característiques generals
- Calefacció
- Any construcció 1993
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
250.800 € Preu de l´anunci
2.825 €/m2€/m2 comarca
3.583 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats