Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis amb calefacció aparcament a Can Palet Terrassa
Característiques principals
- 90 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 2.078 €/m2
Informació detallada
AV GLÒRIES CATALANES PISO CON OPCIÓN PARKING
Bonito piso en venta con mucha luz !!! Tiene una superficie útil de 72m2. Con tres habitaciones ( 2 dobles, 1 ind), baño completo con bañera y aseo, cocina independiente con salida a lavadero, salón comedor de 22m2 con salida a mirador. Dispone de calefacción con Gas Natural, A/A en el salón, ventanas aluminio, listo para entrar a vivir. Opcion Plaza de aparcamiento en el mismo edificio directo con el ascensor. Zona tranquila, transporte público, comercios, cerca al Parc Valles.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 90 m2
- 2 banys
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Calefacció
- Plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Any construcció 2000
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Can Palet
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
187.000 € Preu de l´anunci
2.250 €/m2€/m2 distrito
2.078 €/m2€/m2 de l´anunci
8% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats