Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis amb piscina a Manantiales-Estación de Autobuses Torremolinos
Característiques principals
- 30 m2
- 1 hab.
- 1 bany
- 5.000 €/m2
Informació detallada
FABULOSO PISO CON LICENCIA TURÍSTICA, DE 1 HABITACIÓN EN TORREMOLINOS
Fantástico piso con licencia turística, de 1 habitación y 1 baño, en Torremolinos.
INQUILINO CON CONTRATO EN VIGOR HASTA 2030.
30 m2 construidos. Orientación Sur - Este.
Suelo de gres, ventanas de aluminio y puertas lacadas.
Aire acondicionado.
Ascensor.
Piscina comunitaria.
NO PIERDA ESTA OPORTUNIDAD Y CONTACTE CON NOSOTROS PARA REALIZAR UNA VISITA.
Daurum Estate ofrece conseguir la mejor financiación a su medida hasta el 100% del valor de compra venta sea nuestra la vivienda o no.
INFORMACIÓN SIN COMPROMISO en el mismo número de teléfono del anuncio.
Además, posibilidad de servicio de reformas para acomodar la vivienda a su gusto.
última modificació
Distribució
- 1 habitació
- Superfície 30 m2
- 1 bany
Ubicació
Manantiales-Estación de Autobuses AVENIDA ISABEL MANOJA,
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
150.000 € Preu de l´anunci
3.642 €/m2€/m2 distrito
5.000 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats