Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
78.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a Salesianos Utrera
Característiques principals
- 52 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 1.500 €/m2
Informació detallada
Piso en venta en La Paz, 2 dormitorios.
PRECIOSO PISO TOTALMENTE REFORMADO EN Bda LA PAZ.
SE TRATA DE UN 2º SIN ASCENSOR QUE SE VENDE COMPLETAMENTE AMUEBLADO EN UN BLOQUE CON COMUNIDAD CONSTITUIDA Y DE LA QUE SE PAGA 30 ERS/MES.
VENTANAS DE ALUMINIO BLANCO CLIMALIT. PUERTAS LACADAS EN BLANCO9
A/A EN EL SALON. REFORMADO TOTALMENTE INCLUSO INSTALACION DE AGUA Y ELECTRICIDAD.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 52 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Moblat
- Aire Acondicionat
Galeria
Ubicació
Salesianos
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
78.000 € Preu de l´anunci
1.346 €/m2€/m2 distrito
1.500 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats