Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis a Els Orriols Valencia
Característiques principals
- 79 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 1.038 €/m2
Informació detallada
La vivienda se vende con inquilinos. el contrato vence en 2028. , compra está vivienda para tú futuro, es un precio único en la ciudad de Valencia. Dispone de 3 habitaciones, cocina independiente, comedor y baño completo.
Los inquilinos pagan y tienen seguro de impago, aproveche la ocasión y compre este piso.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 79 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Any construcció 1969
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Els Orriols
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
82.000 € Preu de l´anunci
2.490 €/m2€/m2 distrito
1.038 €/m2€/m2 de l´anunci
58% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats