Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
630.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb calefacció a Ciutat Universitaria Valencia
Característiques principals
- 173 m2
- 5 hab.
- 4 banys
- 3.642 €/m2
Informació detallada
Se vende espectacular piso en una de las zonas más demandadas de Valencia, cerca de la Universidad Politécnica, colegios, con todos los servicios alrededor. La vivienda destaca por su luminosidad y orientación ya que todas las estancias son exteriores.
Se distribuye en recibidor, gran salón comedor con salida directa al balcón, cocina amplia con lavadero y una habitación con baño (habitación de servicio), cuatro habitaciones con armarios empotrados, dos baños completos, y un aseo.
Calefacción por radiadores.
Plaza de garaje opcional, no incluida en el precio, 30.000 euros, en el mismo edificio.
Llave Maestra Red Inmobiliaria
Referencia del inmueble CU2018V [IW]
última modificació
Distribució
- 5 habitacions
- Superfície 173 m2
- 4 banys
Característiques generals
- Calefacció
- Any construcció 1969
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Ciutat Universitaria
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
630.000 € Preu de l´anunci
4.353 €/m2€/m2 distrito
3.642 €/m2€/m2 de l´anunci
16% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats