Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
70.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a Villamartín
Característiques principals
- 116 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 603 €/m2
Informació detallada
VillamartínPiso
Piso en CENTRO, con 116 m² construidos, 2 dormitorios, 1 baños, para reformar, planta 1, cocina sin amueblar, patio. PISO A REFORMAR DE 116 METROS, DISTRIBUIDOS EN 2 HABITACIONES, COCINA, SALÓN, BAÑO, PATIO Y LAVADERO.
UBICADA EN EL CENTRO DEL PUEBLO, ACCESO A COLEGIOS, COMERCIOS...
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 116 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Planta número 1
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
70.000 € Preu de l´anunci
1.106 €/m2€/m2 comarca
603 €/m2€/m2 de l´anunci
45% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats