Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Informació detallada
PISO CON ASCENSOR REFORMADO CERCA DE LA PLAYA
INMOBILIARIA VIVEIRO TE PRESENTA esta oportunidad única para vivir A ESCASOS METROS DE LA PLAYA DE COVAS.
Con tres orientaciones diferentes, cada rincón se llena de luz natural durante todo el día.
Se trata de un piso completamente reformado que consta de 3 dormitorios, 1 baño, salón amplio y acogedor y cocina independiente. TODO EXTERIOR
No dudes en contactar con nosotros para hacer una visita y enamorarte de esta vivienda.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 95 m2
- 1 bany
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
120.000 € Preu de l´anunci
1.363 €/m2€/m2 población
1.263 €/m2€/m2 de l´anunci
7% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats