Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
66.200 €
Avisa´m si baixa
Pis a calle alfredo pumarino 5 a Sama Langreo
Característiques principals
- 236 m2
- 4 hab.
- 2 banys
- 281 €/m2
Informació detallada
INMUEBLE DE BANCO
INMOBILIARIA GEORGE VENDE ACTIVO BANCARIO. Se trata de un piso que se encuentra en régimen de alquiler al corriente de pagos. El importe de la renta es de 67 €. El contrato finaliza el 04/10/2029. NO SE PUEDE VISITAR NI HIPOTECAR. Ideal para inversores
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 236 m2
- 2 banys
- Cuina Tipus Office: No
- Traster
Característiques generals
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
Galeria
Ubicació
Sama Calle Alfredo Pumarino 5
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
66.200 € Preu de l´anunci
1.033 €/m2€/m2 población
281 €/m2€/m2 de l´anunci
73% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats