Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
306.000 €
Avisa´m si baixa
Pis a plaza de españa 7 a Argüelles Madrid
Característiques principals
- 60 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 5.100 €/m2
Informació detallada
Bajo nuevo con patio en Plaza de España
Se vende piso bajo nuevo con patio en Plaza de España.
La vivienda tiene 60 m2, salón con cocina americana, 2 dormitorios y 1 baño y patio de uso y disfrute propio.
Mejor ubicación posible en zona central de Madrid.
Mejor ver. No agencias.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 60 m2
- 1 bany
Ubicació
Argüelles Plaza de España 7
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
306.000 € Preu de l´anunci
7.340 €/m2€/m2 distrito
5.100 €/m2€/m2 de l´anunci
31% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats