Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
499.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb aparcament piscina a Baixador Castelldefels
Característiques principals
- 67 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 7.448 €/m2
Informació detallada
DOS HABITACIONES BALCON
LA CASA AGENCY LE OFRECE
Se vende acogedor piso de 67 m2 situado en una segunda planta sin ascensor, ideal para quienes buscan una vivienda práctica y bien distribuida. La vivienda dispone de dos habitaciones, perfectas como dormitorio principal y habitación adicional o despacho.
Cuenta con una distribución funcional que aprovecha al máximo cada espacio, ofreciendo comodidad en el día a día.
Una excelente oportunidad tanto para primera vivienda como para inversión, en una zona con todos los servicios cercanos.
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 67 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Planta número 2
- Any construcció 1967
Galeria
Ubicació
Baixador Passeig Marítim
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
499.000 € Preu de l´anunci
4.508 €/m2€/m2 población
7.448 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats