Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Pis a carrer margallo 1 a playas de Puçol Puçol

  • 75 m2
  • 2 hab.
  • 2 banys
  • 1.747 €/m2

Piso en Puçol

PISO EN SUBASTA del año 2007, en segunda línea de mar, de 75m2 construidos, consta de cocina, comedor, 2 habitaciones y 2 baños (Datos facilitados por Catastro), el precio incluye plaza de parking y trastero en el mismo edificio.

Llámanos y te informaremos [IW]

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 2 habitacions
  • Superfície 75 m2
  • 2 banys
  • Traster

Característiques generals

  • Any construcció 2007
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Ascensor
  • Piscina Comunitària
Anunci: 56697000000971

Ubicació

Playas de Puçol carrer margallo 1

Navega pel mapa fent clic a sobre
131.000 € Preu de l´anunci
1.931 €/m2€/m2 población
1.747 €/m2€/m2 de l´anunci
10% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
Veure evolució €/m2 a Puçol
 

Contactar Rodríguez Velasco Interiorismo

Referència de l´anunci habitaclia/Piso Puzol 2505:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…