Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
255.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb calefacció aparcament a Casco Antiguo Cáceres
Característiques principals
- 118 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 2.161 €/m2
Informació detallada
Venta de piso en Calle Francia. Cáceres Vestíbulo. Salón comedor. Cocina con terraza-lavadero. Terraza 3 dormitorios. Armarios empotrados. Cuarto de baño con bañera Cuarto de baño con plato de ducha. Calefacción Aire acondicionado. Caldera de gas ciudad Garaje. Trastero
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 118 m2
- 2 banys
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
255.000 € Preu de l´anunci
1.674 €/m2€/m2 población
2.161 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats