Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
Oportunitat 99.900 € Avisa´m si baixa

Pis a Centro Jerez de la Frontera

  • 54 m2
  • 1 hab.
  • 1 bany
  • 1.850 €/m2

OPORTUNIDAD DE INVERSION!!! PISO EN EL CENTRO DE JEREZ AMUEBLADO

Oportunidad de inversión. Estupendo piso en el centro de Jerez reformado, en el Barrio de San Miguel, totalmente amueblado, está distribuido en hall de entrada, salón-comedor, 1 dormitorio, 1 cuarto de baño completo con placa de ducha con salida a un patio y cocina amueblada y equipada. No deje escapar la oportunidad y venga a visitarlo, LES OFRECEMOS ASESORAMIENTO Y FINANCIACION GRATUITAS.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 1 habitació
  • Superfície 54 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Moblat
  • Aire Acondicionat
  • Any construcció 1920
  • A prop de transport públic
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 24344000002495

Ubicació

Centro

Navega pel mapa fent clic a sobre
99.900 € Preu de l´anunci
1.928 €/m2€/m2 distrito
1.850 €/m2€/m2 de l´anunci
4% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Jerez de la Frontera (Centro)
 

Contactar ELITE GESTION INMOBILIARIA

Referència de l´anunci habitaclia/E-VOF4005:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…