Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
Oportunitat 70.000 € Avisa´m si baixa

Pis a cristo rey 12 a Úbeda

CRISTO REY 12

  • 87 m2
  • 3 hab.
  • 1 bany
  • 805 €/m2

Piso en venta en Ubeda, 3 dormitorios.

Piso de 87 m² ubicado en Úbeda, Jaén. Se trata de un piso de 87 m² distribuidos en salón-comedor, cocina, 3 dormitorios y 1 baño. Se sitúa en el núcleo urbano de la localidad, En la zona podemos encontrar supermercados cercanos, centros educativos, instalaciones deportivas, restauración, oficinas bancarias y otros comercios de proximidad.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 3 habitacions
  • Superfície 87 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Planta número 3
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 25349000000291

Ubicació

CRISTO REY 12

Navega pel mapa fent clic a sobre
70.000 € Preu de l´anunci
959 €/m2€/m2 población
805 €/m2€/m2 de l´anunci
16% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Úbeda
 

Contactar ALJASA INMOBILIARIA

Referència de l´anunci habitaclia/2724:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…