Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis a calle de la primavera 14 a Embajadores-Lavapiés Madrid
Característiques principals
- 50 m2
- 1 hab.
- 1 bany
- 6.300 €/m2
Informació detallada
Piso en venta en Calle de la Primavera 14, Lavapiés-Embajadores, Madrid
Inmobiliarias Con Tacones vende, hermoso piso en barrio de Lavapiés.
Esta es tu oportunidad para vivir en el centro de la ciudad. Este piso consta de salón - comedor con dos balcones al exterior, luminoso, cocina independiente y equipada con electrodomésticos, amplio dormitorio con armario empotrado y luz natural debido a sus dos balcones a la calle, baño completo, calefacción de gas natural, aire acondicionado portátil, y suelo de parquet.
Tendrás la mejor comunicación con la estación del metro a menos de 5 minutos y autobuses, zona de ocio, supermercados, tiendas, etc.
VEN A VISITARLO YA!
última modificació
Distribució
- 1 habitació
- Superfície 50 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Calefacció
- Sense plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Planta número 1
- Any construcció 1980
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Embajadores-Lavapiés Calle de la Primavera 14
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
315.000 € Preu de l´anunci
8.171 €/m2€/m2 distrito
6.300 €/m2€/m2 de l´anunci
23% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats