Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Pis a calle gabriel císcar 5 a Industria Albacete
Característiques principals
- 78 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 1.569 €/m2
Informació detallada
Vivienda en BARRIO INDUSTRIA
Piso en tercera planta SIN ascensor.
Compuesto por salón con cocina office y un pequeño lavadero de tal manera que es poco luminoso ya que recibe luz de patio interior; 1 cuarto de baño y 3 dormitorios (2 con luces a la calle)
Disponía de calefacción eléctrica.
Buena localización y un estado de conservación aceptable.
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 78 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office
Característiques generals
- Calefacció
- Sense plaça aparcament
- Sense aire acondicionat
- Any construcció 1970
Equipament comunitari
- Sense ascensor
Galeria
Ubicació
Industria Calle Gabriel Císcar 5
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
122.400 € Preu de l´anunci
2.086 €/m2€/m2 población
1.569 €/m2€/m2 de l´anunci
25% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats