Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
179.000 €
Avisa´m si baixa
Pis amb aparcament a Sector V Elche / Elx
Característiques principals
- 136 m2
- 3 hab.
- 2 banys
- 1.316 €/m2
Informació detallada
SE VENDE MAGNIFICA VIVIENDA, ASCENSOR Y GARAJE, JUNTO ANTONIO MACHADO !!!!
¡Oportunidad única! ?? Les presentamos una magnífica vivienda . Esta propiedad cuenta con rampa para personas con movilidad reducida ??. El amplio salón exterior ofrece luz natural y tiene un amplio balcón ??. La vivienda dispone de tres habitaciones matrimoniales espaciosas, ???????????. Además, incluye dos baños???? para mayor comodidad diaria.
El garaje está incluido en el precio ??; sin embargo, no se encuentra ubicado dentro del mismo edificio, ????. No pierda la oportunidad de adquirir esta excepcional propiedad situada junto a Antonio Machado ?? ¡Contáctenos hoy mismo! ??
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 136 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Any construcció 1977
- A prop de transport públic
Equipament comunitari
- Ascensor
Galeria
Ubicació
Sector V
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
179.000 € Preu de l´anunci
1.799 €/m2€/m2 distrito
1.316 €/m2€/m2 de l´anunci
27% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats