Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
Planta baixa a La Estación Badajoz
Característiques principals
- 121 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 628 €/m2
Informació detallada
Piso en planta baja de 121 m2 construidos con patio de unos 15 m2 aproximados Badajoz
¿Buscas una vivienda en planta baja con patio?
En la carretera de Cáceres, junto al pabellón deportivo las Palmeras, te espera este piso de planta baja con 121 m2, tres dormitorios, salón amplio, cocina independiente y patio. En el patio además cuenta con dos amplias estancias que puedes adaptarlas como trastero y lavadero.
Está para reformar , aunque puedes entrar a vivir. Es ideal para los que buscan espacios amplios y quieren tener ese desahogo tan necesario que ofrece un patio de luz.
?? Precio: 76.000 €
Si quieres más detalles, ¡escríbeme!
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 121 m2
- 1 bany
Característiques generals
- Any construcció 1930
Galeria
Ubicació
La Estación Camino Camino de Santa Engracia, 5
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
76.000 € Preu de l´anunci
1.875 €/m2€/m2 población
628 €/m2€/m2 de l´anunci
67% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats