Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Planta baixa a La Victoria Melilla

  • 61 m2
  • 2 hab.
  • 1 bany
  • 3.377 €/m2

PISO EN LA ZONA DEL BARRIO DE LA VICTORIA PLANTA BAJA DE 2 DORMITORIOS, 1 BAÑO, COCINA, SALÓN, AMUEBLADO, PATIO COMPARTIDO.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 2 habitacions
  • Superfície 61 m2
  • 1 bany

Característiques generals

  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año

Equipament comunitari

  • Sense ascensor
Anunci: 52499000000983

Ubicació

La Victoria

Navega pel mapa fent clic a sobre
206.000 € Preu de l´anunci
2.279 €/m2€/m2 población
3.377 €/m2€/m2 de l´anunci
Veure evolució €/m2 a Melilla
 

Contactar Urbana Consulting Grupo XXI

Referència de l´anunci habitaclia/ML-413:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…