Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.060.000 €
Avisa´m si baixa
Terreny residencial a Molar (El)
Característiques principals
- 2.200 m2
- 482 €/m2
Informació detallada
Solar para edificación plurifamiliar
Suelo urbano directo, para edificios de viviendas, que puede llegar a 2200 m2 de superficie construida sobre rasante.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- Superfície 2200 m2
Galeria
Ubicació
Calle del Álamo
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats