Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
65.000 €
Avisa´m si baixa
Terreny residencial a Olula del Río
Característiques principals
- 300 m2
- 217 €/m2
Informació detallada
Inmejorable zona de Olula del Rio para construir una vivienda, cerca del colegio.
Inmejorable zona de Olula del Rio para construir una vivienda, cerca del colegio. Parcela urbana de 250 metros cuadrados.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- Superfície 300 m2
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats