Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.099.890 €
Avisa´m si baixa
Terreny residencial a Torredelcampo
Característiques principals
- 6.666 m2
- 165 €/m2
Informació detallada
OCASION INVERSION TERRENO URBANO USO INDUSTRIAL POLIGONO LOS LLANOS TORREDELCAMPO
TERRENO URBANO USO INDUSTRIAL, IDEAL PARA LA CONSTRUCCION DE NAVES, CON UNA SUPERFICIE TOAL DE 6.666 M2 COMPUESTO POR 6 PARCELAS, MUY BIEN COMUNICADO Y SITUADO DENTRO DEL POLIGONO INDUSTRIAL LOS LLANOS, TORREDELCAMPO (JAEN).
CONSULTENOS [IW]
última modificació
Distribució
- Superfície 6666 m2
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats