Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
599.000 €
Avisa´m si baixa
Terreny residencial a Centro Ciudad Xàbia
Característiques principals
- 6.000 m2
- 100 €/m2
Informació detallada
¿Vivir en una gran finca rodeada de naturaleza y con vistas al mar? ¡Tú puedes! Esta parcela tiene una superficie de hasta 6000m2 y está situada junto a la reserva natural del Montgóberg y a menos de 10 minutos en coche del centro histórico de Jávea. Hay una ruina en la parcela, que puede reconstruirse hasta un máximo de 100m2.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- Superfície 6000 m2
Galeria
Ubicació
Centro Ciudad
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats