Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Finca rústica a Albolote

  • 2.680 m2
  • 62 €/m2

Inmueble Urbano clasificado como Solar en Av De Las Acacias(Loma VerdeAlbolote (Granada) de 2680 m2 de superficie. -Se vende Solar Comercial en Albolote
AV DE LAS ACACIAS esq CALLE EOLO Nº s/n
Ref. Cat 2226001VG4122E0001TH
Precio: 165000 -Referencia catastral: 2226001VG4122E0001TH -Precio orientativo: 165000€ (se admiten ofertas) -Ref 2226001IS

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 2680 m2
Anunci: 45919000023900

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
 

Contactar AUGE Inmobiliaria

Referència de l´anunci habitaclia/2226001IS:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…