Anunci sense fotos Demanar fotos a l´anunciant
Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Finca rústica a Almenara

  • 2.647 m2
  • 84 €/m2

Inmueble Urbano clasificado como Solar en Ur Cerro SalineraAlmenara (Castellón) de 2647 m2 de superficie. -Se vende Suelo Viviendas Bloque en Almenara
CL MONTEALMENARA I Nº S/N A3
Ref. Cat 5053402YK3054N0001FK
Precio: 222000 -Referencia catastral: 5053402YK3054N0001FK -Precio orientativo: 222000€ (se admiten ofertas) -Ref 5053402IS

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 2647 m2
Anunci: 45919000023733

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
 

Contactar AUGE Inmobiliaria

Referència de l´anunci habitaclia/5053402IS:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…