Anunci sense fotos Demanar fotos a l´anunciant
Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Finca rústica a Alpicat

  • 180 m2
  • 289 €/m2

Inmueble Urbano clasificado como Residencial en C/ Roser 9 Alpicat (Lleida) de 180 m2 de superficie. -Se vende Piso en Alpicat
CL ROSER Nº 9
Ref. Cat 6458806BG9165N0001EB
Precio: 52000 -Referencia catastral: 6458806BG9165N0001EB -Precio orientativo: 52000€ (se admiten ofertas) -Ref 6458806IS

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 180 m2
Anunci: 45919000024810

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
 

Contactar AUGE Inmobiliaria

Referència de l´anunci habitaclia/6458806IS:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…