Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
315.000 €
Avisa´m si baixa
Finca rústica a nuevo Aranjuez-ciudad de las artes Aranjuez
Característiques principals
- 4.055 m2
- 78 €/m2
Informació detallada
Inmueble Urbano clasificado como Solar en C/ Sitges 16 Aranjuez (Madrid) de 4055 m2 de superficie. -Se vende Solar Casa Adosada / Pareada en Aranjuez
CL Sitges Nº 16B V1F
Ref. Cat 0516424VK5301N0001BH
Precio: 315000 -Referencia catastral: 0516424VK5301N0001BH -Precio orientativo: 315000€ (se admiten ofertas) -Ref 0516424IS
última modificació
Distribució
- Superfície 4055 m2
Ubicació
Nuevo Aranjuez-Ciudad de las Artes
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats