Anunci sense fotos Demanar fotos a l´anunciant
Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Finca rústica a Bescanó

  • 205 m2
  • 1.073 €/m2

Inmueble Urbano clasificado como Residencial en C/ Urgell 18 Bescano (Girona) de 205 m2 de superficie. -Se vende Casa Adosada / Pareada en Bescano
UR MAS LLUNES Nº C/ URGELL 18
Ref. Cat 4436209DG7443N0001GK
Precio: 220000 -Referencia catastral: 4436209DG7443N0001GK -Precio orientativo: 220000€ (se admiten ofertas) -Ref 4436209IS

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 205 m2
Anunci: 45919000023740

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
 

Contactar AUGE Inmobiliaria

Referència de l´anunci habitaclia/4436209IS:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…