Anunci sense fotos Demanar fotos a l´anunciant
Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Finca rústica a Boecillo

  • 301 m2
  • 216 €/m2

Inmueble Urbano clasificado como Solar en Lg Sector 13Boecillo (Valladolid) de 301 m2 de superficie. -Se vende Suelo Casa Adosada / Pareada en Boecillo
LG SECTOR 13 Nº S/N
Ref. Cat 8600414UM5080S0001AK
Precio: 65000 -Referencia catastral: 8600414UM5080S0001AK -Precio orientativo: 65000€ (se admiten ofertas) -Ref 8600414IS

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 301 m2
Anunci: 45919000024619

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
 

Contactar AUGE Inmobiliaria

Referència de l´anunci habitaclia/8600414IS:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…