Anunci sense fotos Demanar fotos a l´anunciant
Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Finca rústica a Massanes

  • 2.136 m2
  • 257 €/m2

Inmueble Urbano clasificado como Industrial en Bo Zona IndustrialMassanes (Girona) de 2136 m2 de superficie. -Se vende Suelo Industrial en Massanes
CR MASSANES INTERSECCION (C-35) Nº S/N
Ref. Cat 1016516DG7211N0001OI
Precio: 550000 -Referencia catastral: 1016516DG7211N0001OI -Precio orientativo: 550000€ (se admiten ofertas) -Ref 1016516IS

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 2136 m2
Anunci: 45919000023447

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
 

Contactar AUGE Inmobiliaria

Referència de l´anunci habitaclia/1016516IS:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…