Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
150.000 €
Avisa´m si baixa
Finca rústica a Pallaresos (Els)
Característiques principals
- 1.307 m2
- 115 €/m2
Informació detallada
Solar en venta en Els Pallaresos
Pallaressos: Zona muy residencial ubicada a 5 minutos de Tarragona, cuenta con una excelente red de transporte. Se caracteriza por ser una zona muy tranquila ideal para familias.
Es esta parcela se podrian construir 2 casas pareadas.
Por su ubicación y características, esta propiedad es ideal para aquellas personas que busquen una parcela para construir céntrica, muy bien comunicada y rodeada de todos los servicios y comercios.
Si desea más información, por favor, no dude en contactarnos...
Superficie total 1307 m², solar superficie solar 1307 m².
última modificació
Distribució
- Superfície 1307 m2
Galeria
Ubicació
Calle dels clavells
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats