Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
999.999.999 € Avisa´m si baixa

Finca rústica a Puntiró Palma de Mallorca

  • 2.015 m2
  • 496.278 €/m2

Inmueble Urbano clasificado como Solar en C/ Puntiro-C (No Oficial) 16 Palma (Baleares) de 2015 m2 de superficie. -Se vende Pendiente de Clasificar en Palma De Mallorca
CL PUNTIRO-C (PARCELA 139) B 29 Nº 117
Ref. Cat 3133820DD8833C0001AJ
Precio: -Referencia catastral: 3133820DD8833C0001AJ -Precio orientativo: € (se admiten ofertas) -Ref 3133820IS

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • Superfície 2015 m2
Anunci: 45919000023243

Ubicació

Puntiró

Navega pel mapa fent clic a sobre
 

Contactar AUGE Inmobiliaria

Referència de l´anunci habitaclia/3133820IS:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…