Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
120.000 €
Avisa´m si baixa
Finca rústica a Centre Prat de Llobregat (El)
Característiques principals
- 332 m2
- 361 €/m2
Informació detallada
Inmueble Urbano clasificado como Residencial en C/ Enric Morera 9 El Prat De Llobregat (Barcelona) de 332 m2 de superficie. -Se vende Local en El Prat De Llobregat
CL ENRIC MORERA Nº 9 2ª
Ref. Cat 4558906DF2745H0001LU
Precio: 120000 -Referencia catastral: 4558906DF2745H0001LU -Precio orientativo: 120000€ (se admiten ofertas) -Ref 4558906IS
última modificació
Distribució
- Superfície 332 m2
Ubicació
Centre
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats