Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
92.000 €
Avisa´m si baixa
Finca rústica a Vilartagues-Tueda de Dalt Sant Feliu de Guíxols
Característiques principals
- 319 m2
- 288 €/m2
Informació detallada
Inmueble Urbano clasificado como Solar en Av Europa 141 Sant Feliu De Guixols (Girona) de 319 m2 de superficie. -Se vende Suelo Viviendas Bloque en Sant Feliu De Guixols
AV EUROPA Nº 141
Ref. Cat 2371108EG0227S0001UT
Precio: 92000 -Referencia catastral: 2371108EG0227S0001UT -Precio orientativo: 92000€ (se admiten ofertas) -Ref 2371108IS
última modificació
Distribució
- Superfície 319 m2
Ubicació
Vilartagues-Tueda de Dalt
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats