Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
1.750.000 €
Avisa´m si baixa
Finca rústica a Campclar Tarragona
Característiques principals
- 1.766 m2
- 991 €/m2
Informació detallada
Inmueble Urbano clasificado como Solar en Pj Teresa Mañe MiraventTarragona (Tarragona) de 1766 m2 de superficie. -Se vende Suelo Viviendas Bloque en Tarragona
SC PPU-10 AUTOVIA DE REUS Ppu 10 Nº - M2B
Ref. Cat 9342404CF4594C0001BS
Precio: 1750000 -Referencia catastral: 9342404CF4594C0001BS -Precio orientativo: 1750000€ (se admiten ofertas) -Ref 9342404IS
última modificació
Distribució
- Superfície 1766 m2
Galeria
Ubicació
Campclar
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats