Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
120.000 €
Avisa´m si baixa
Finca rústica a Vilanova del Vallès
Característiques principals
- 1.320 m2
- 91 €/m2
Informació detallada
Inmueble Urbano clasificado como Solar en C/ Freixe Del 22 Vilanova Del Valles (Barcelona) de 1320 m2 de superficie. -Se vende Casa Aislada en Vilanova Del Valles
CL Del Freixe Nº 22
Ref. Cat 3002802DG4030S0001IU
Precio: 120000 -Referencia catastral: 3002802DG4030S0001IU -Precio orientativo: 120000€ (se admiten ofertas) -Ref 3002802IS
última modificació
Distribució
- Superfície 1320 m2
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats