Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
96.050 €
Avisa´m si baixa
Xalet amb aparcament piscina a Aldover
Característiques principals
- 150 m2
- 640 €/m2
Informació detallada
chalet con piscina y terreno
finca plana de olivos y almendros de 2595m2, buen acceso dispone de chalet de 3 habitaciones cocina-comedor y baño, adosado tiene almacen que se puede hacer otra habitación, tiene piscina propia de 70.000L y otro almacen de 70m2, tiene agua de manantial de las montañas, soleado
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- Superfície 150 m2
- Terreny 2595 m2
Característiques generals
- Piscina pròpia
- Plaça aparcament
- Moblat
- Any construcció 1990
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
96.050 € Preu de l´anunci
1.393 €/m2€/m2 comarca
640 €/m2€/m2 de l´anunci
54% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats