Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
650.000 €
Avisa´m si baixa
Xalet amb xemeneia calefacció aparcament piscina a Alpicat
Característiques principals
- 210 m2
- 4 hab.
- 2 banys
- 3.095 €/m2
Informació detallada
CHALET EN CERDERA
CHALET ESQUINERO UBICADO EN LA URBANIZACION DE BUENOS AIRES
( ALPICAT )
Parcela de 1415 mts ,con vivienda en una única planta de 210mts, cómoda y practica. La vivienda es toda exterior y se valora su luz natural que armoniza su estancia.
En la parte exterior encontramos una zona de barbacoa, piscina y su bonito jardín amplio y esquinero, rodeado de su hermosa vegetación.
El acceso a la vivienda se puede hacer por la entrada principal y desde el jardín.
Es una construcción del 1975, muy bien conservada y en excelente estado , por su mantenimiento constante.
La referencia catastral del inmueble es 4662325BG9146S0001JF
última modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 210 m2
- Terreny 1415 m2
- 2 banys
- Aire Acondicionat
- Any construcció 1975
Galeria
Ubicació
Carrer Cervantes Saavedra 24
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
650.000 € Preu de l´anunci
1.648 €/m2€/m2 comarca
3.095 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats