Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
90.000 €
Avisa´m si baixa
Xalet a Artesa de Segre
Característiques principals
- 244 m2
- 4 hab.
- 1 bany
- 369 €/m2
Informació detallada
Casa en venta sita en pueblo muy tranquilo ,entorno espectacular para realizar BTT, caminar, correr, en general para cualquier actividad y disfrutar de la naturaleza sin masificaciones. Tiene 4 plantas. Planta baja: totalmente restaurada tipo medieval, con piedra y madera (sala recibidor+ comedor, pequeño taller y una bodega) Planta 1a: zona de dia formada por un baño, cocina-comedor y sala de estar con 2 balcones. Planta 2a: 4 habitaciones (3 de matrimonio y 1 individual). Planta 3a: Las golfas.
última modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 244 m2
- 1 bany
Característiques generals
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
90.000 € Preu de l´anunci
1.251 €/m2€/m2 comarca
369 €/m2€/m2 de l´anunci
71% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats