Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
250.000 €
Avisa´m si baixa
Xalet amb calefacció aparcament a Baza
Característiques principals
- 200 m2
- 4 hab.
- 2 banys
- 1.250 €/m2
Informació detallada
Venta de villa en Baza
Esta impresionante villa en venta en Baza te ofrece comodidad y lujo. Con una superficie total de 200 m² distribuidos en 4 habitaciones dobles, 2 baños y una cocina de lujo, esta propiedad cuenta con una parcela de 8000 m² que incluye un hermoso jardín, una gran piscina y amplias zonas exteriores para disfrutar. En su interior, destaca el comedor de 50m² con chimenea y los suelos de gres rústico. Además, cuenta con garaje y terraza.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 200 m2
- Terreny 8000 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Calefacció
- Plaça aparcament
- Moblat
- Any construcció 2003
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
250.000 € Preu de l´anunci
782 €/m2€/m2 población
1.250 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats