Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
273.000 €
Avisa´m si baixa
Xalet amb aparcament a Bellvei
Característiques principals
- 190 m2
- 5 hab.
- 2 banys
- 1.437 €/m2
Informació detallada
Casa individual
Casa soleada a cuatro vientos, se compone de planta baja con 2 habitaciones,aseo con ducha cocina individual y lavadero, también tiene un garage cerrado con aseo interior y porche amplio, en la segunda planta tenemos comedor de verano e invierno con cocina americana,salida a poche acristalado de 15 metros, cocina individual con salida a lavadero y trastero, al otro lado tenemos otro salón comedor con split de frío calor, 2 dormitorios y baño con ducha ,y en la última planta, tenemos 2 dormitorios uno doble con solarium privado
La casa, está rodeada por jardín y árboles frutales, la entrada a casa va con mando.
última modificació
Distribució
- 5 habitacions
- Superfície 190 m2
- Terrassa 50 m2
- Terreny 680 m2
- 2 banys
- Cuina Tipus Office
Característiques generals
- Plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Any construcció 2008
- A prop de transport públic
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
273.000 € Preu de l´anunci
2.583 €/m2€/m2 comarca
1.437 €/m2€/m2 de l´anunci
44% més econòmic que la mitja*
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats