Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
215.000 €
Avisa´m si baixa
Xalet amb xemeneia piscina a Calasparra
Característiques principals
- 110 m2
- 3 hab.
- 1 bany
- 1.955 €/m2
Informació detallada
GRAN OPORTUNIDAD DE CASA DE CAMPO DE LUJO
Gran oportunidad de casa de campo de lujo.
Vivienda de 110 m2, con tres habitaciones, un cuarto de baño completo, salón-comedor, cocina amueblada. Con amplio porche, zona de aparcamiento, zona de relax, piscina privada.
Vivienda con vistas a la montaña en zona muy tranquila pregunta sin compromiso
última modificació
Distribució
- 3 habitacions
- Superfície 110 m2
- Terreny 5000 m2
- 1 bany
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
215.000 € Preu de l´anunci
727 €/m2€/m2 población
1.955 €/m2€/m2 de l´anunci
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats