Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Xalet amb calefacció a San Fernando - Carretera de Valencia Cuenca

  • 281 m2
  • 5 hab.
  • 3 banys
  • 1.291 €/m2

en Cuenca

Chalet en venta en Cuenca, con 281 m2, 4 dormitorios + buhardilla, salón con terraza y 3 baños y Calefacción Individual gas. Garaje para 2 coches. Patio y terraza. NO cobramos comisión al comprador.

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 5 habitacions
  • Superfície 281 m2
  • 3 banys
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Calefacció
  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 1994
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 39708000001098

Ubicació

San Fernando - Carretera de Valencia RIO HUECAR

Navega pel mapa fent clic a sobre
362.900 € Preu de l´anunci
1.681 €/m2€/m2 población
1.291 €/m2€/m2 de l´anunci
23% més econòmic que la mitja*
Veure evolució €/m2 a Cuenca
 

Contactar INMOBILIARIA VIECO

Referència de l´anunci habitaclia/123000:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…