Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
130.000 €
Avisa´m si baixa
Xalet amb xemeneia piscina a Don Benito
Característiques principals
- 73 m2
- 2 hab.
- 1 bany
- 1.781 €/m2
Informació detallada
VENTA DE CHALET EN DON BENITO
Venta de chalet en la carretera Don Benito-Medellin con un terreno de 800 m², esta propiedad ha sido completamente reformada y está lista para entrar a vivir.
La casa cuenta con 60 m² distribuidos en un acogedor salón-cocina, 2 habitaciones y un baño, además de un práctico cuarto de baño exterior en la caseta, perfecto para disfrutar de la piscina durante los días soleados. Consta de una piscina de 4x8 metros, rodeada de un solárium que invita a relajarse y disfrutar del aire libre.
Consta de aire acondicionado, calefacción eléctrica y chimenea. Ventanas climalit.
Dispone de agua de pozo y canal, garantizando un suministro constante
última modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 73 m2
- Terreny 816 m2
- 1 bany
- Cuina Tipus Office: No
Característiques generals
- Xemeneia
- Piscina pròpia
- Sense plaça aparcament
- Aire Acondicionat
- Any construcció 2009
Galeria
Ubicació
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
130.000 € Preu de l´anunci
1.098 €/m2€/m2 población
1.781 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats