Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!

Xalet amb calefacció a Valdepeñas

  • 240 m2
  • 5 hab.
  • 3 banys
  • 1.500 €/m2

Chalet en venta en Subcentro, 5 dormitorios.

CHALET DE 175M2 POR PLANTA
SOTANO: DIAFANO CON CHIMENEA
PLANTA BAJA: SALON CON CHIMENEA, COCINA, 1 BAÑO Y 1 DORMITORIO
PLANTA 1ª: 5 DORMITORIOS, 2 BAÑOS
BUHARDILLA, PATIO, LAVADERO.
PORCHE CON BARBACOA
CARPINTERIA EXTERIOR DE ALUMINIO
CARPINTERIA INTERIOR DE CEREZO

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 5 habitacions
  • Superfície 240 m2
  • 3 banys
  • Cuina Tipus Office: No

Característiques generals

  • Calefacció
  • Sense plaça aparcament
  • Sense aire acondicionat
  • Any construcció 2000
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 34130000000360

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
360.000 € Preu de l´anunci
957 €/m2€/m2 población
1.500 €/m2€/m2 de l´anunci
Veure evolució €/m2 a Valdepeñas
 

Contactar INMOCENTRO

Referència de l´anunci habitaclia/9746:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…