Comentari guardat!
Només ho veuràs tú
Comment saved!
500.000 € Avisa´m si baixa
ha baixat 75.000 €

Xalet amb calefacció aparcament piscina a Valdepeñas

  • 464 m2
  • 5 hab.
  • 3 banys
  • 1.078 €/m2

ValdepeñasChalet

PRECIOSO CHALET EN VENTA EN VALDEPEÑAS, EN PARCELA DE 1.200 M2, EN ZONA RESIDENCIAL, CON 5 DORMITORIOS, 1 DE ELLOS CON VESTIDOR, 3 BAÑOS, 1 ASEO, COCINA AMUEBLADA CON LAVADERO, SALÓN CON CHIMENEA Y SALIDA A CENADOR CERRADO CON VISTAS AL JARDÍN CON PISCINA, SUELOS DE MÁRMOL Y PARQUÉ, VENTANAS CON CLIMALIT Y R.P.T, GARAJE PARA 6 COCHES CON PUERTA MOTORIZADA, TRASTERO Y DESPENSA, BUENA UBICACIÓN,

Demanar més dades a l´anunciant

última modificació

Distribució

  • 5 habitacions
  • Superfície 464 m2
  • Terrassa 100 m2
  • Terreny 1100 m2
  • 3 banys
  • Traster

Característiques generals

  • Calefacció
  • Piscina pròpia
  • Plaça aparcament
  • Aire Acondicionat
  • Any construcció 2002
  • Certificat energètic :
    Consumo:
    G
    999 kW h m2 / año
    Emisiones:
    G
    999 kg CO2 m2 / año
Anunci: 34133000000496

Ubicació

Navega pel mapa fent clic a sobre
500.000 € Preu de l´anunci
957 €/m2€/m2 población
1.078 €/m2€/m2 de l´anunci
Veure evolució €/m2 a Valdepeñas
 

Contactar JADI INMOBILIARIAS

Referència de l´anunci habitaclia/10862:

Veuràs el telèfon després de contactar
Enviant…