Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
899.000 €
Avisa´m si baixa
Xalet amb aparcament a Vícar pueblo Vícar
Característiques principals
- 278 m2
- 2 hab.
- 2 banys
- 3.234 €/m2
Informació detallada
Tres chalets en La Envia Golf.
Parcela de 652m con tres chalets independientes con una construcción total de 278m . Una vivienda consta de 80m, otra de 77 y una tercera de 131m. Cada chalet tiene dos dormitorios completos con vestidor en dormitorio principal, dos baños completos, una preciosa cocina integrada en el salon, a/a , terraza privada, trastero dos de los chalets garaje. cada vivienda posee piscina privada asi como vigilancia 24 horas.
Demanar més dades a l´anunciantúltima modificació
Distribució
- 2 habitacions
- Superfície 278 m2
- Terreny 652 m2
- 2 banys
Característiques generals
- Plaça aparcament
Galeria
Ubicació
Vícar Pueblo
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
899.000 € Preu de l´anunci
1.138 €/m2€/m2 población
3.234 €/m2€/m2 de l´anunci
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats