Favorito y comentario
Només ho veuràs tú
320.000 €
Avisa´m si baixa
Xalet a calle municipal 17 a Almendricos Lorca
Característiques principals
- 280 m2
- 4 hab.
- 3 banys
- 1.143 €/m2
Informació detallada
CHALET EN ALMENDRICOS
CGA GESTION INMOBILIARIA Vende bonito Chalet a tan solo 20 minutos de Lorca, en Almendricos, la vivienda cuenta con una parcela totalmente vallada 950 m2 con arboles frutales, cenador de madera, piscina y un jardín muy bonito.
La primera planta cuenta con 130 m2 distribuidos en amplio recibidor, Salón comedor, cocina totalmente equipada, 3 dormitorios, 2 baños y una salita despacho donde tiene las escaleras a la buhardilla donde tiene un pequeño salón y unos 130m2 de obra sin terminar.
Sótano; cuenta con una superficie de 130 m2 y estas distribuidos en salón, baño con pie de ducha y una sala de gimnasio.
última modificació
Distribució
- 4 habitacions
- Superfície 280 m2
- Terrassa 100 m2
- Terreny 600 m2
- 3 banys
Ubicació
Almendricos Calle Municipal 17
Navega pel mapa fent clic a sobre
habitaclia.com no es responsabilitza dels errors que la informació mostrada en aquest mapa pugui contenir. L´usuari serà el responsable de l´ús que doni a aquesta informació.
Dades comparatives
320.000 € Preu de l´anunci
1.483 €/m2€/m2 población
1.143 €/m2€/m2 de l´anunci
23% més econòmic que la mitja*
¿Cuánto te gustaría pagar?
*
Al preu de l´immoble influeixen molts factors que poden explicar les variacions respecte del preu mitjà: la ubicació dins de la població, la seva orientació, l´estat de conservació, les qualitats constructives, els equipaments, ...
T´avisem quan tinguem un anunci com aquest?
Crea la teva alerta i nosaltres t´avisarem per correu electrònic quan hi hagin nous anuncis o siguin modificats